Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Uwaga! Zakupów poniżej 100zł nie dowozimy. W takim przypadku możliwy jest tylko i wyłącznie odbiór osobisty w Dąbrówce

Postępowanie reklamacyjne

1. Klient przed dokonaniem odbioru towaru ma możliwość sprawdzenia dostarczonych zakupów w obecności kierowcy RSP Dąbrówka. Wszelkie reklamacje należy zgłosić w pierwszej kolejności do w/w pracownika dostarczającego zakupy. Kierowca RSP Dąbrówka ma obowiązek przyjąć uzasadnione reklamacje.

 2. W przypadku stwierdzenia wad produktów po zapłaceniu przez Klienta za zakupy, należy skontaktować się telefonicznie, za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie sklepu lub bezpośrednio w Dąbrówce przy ul. Parkowej 3.

3. Sprzedawca jest odpowiedzialny z tytułu rękojmi jeżeli zakupiony towar posiada wadę.

4. Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę kupujący będący Konsumentem na podstawie rękojmi może od umowy odstąpić i zażądać zwrotu pieniędzy lub żądać wymiany rzeczy wadliwej na wolną od wad. W uzasadnionych sytuacjach Konsument ma możliwość skorzystania z innych przewidzianych obowiązującymi przepisami prawa sposobów rozpatrzenia reklamacji.

 5. Reklamacja na podstawie rękojmi zostanie rozpatrzona w czasie 14 dni od daty jej złożenia przez Klienta. O sposobie jej rozpatrzenia Klient zostanie poinformowany przez Sprzedawcę drogą elektroniczną lub telefonicznie.

 6. Zwrot pieniędzy w przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu informacji o sposobie załatwienia reklamacji. Sprzedający dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty jakiego użył Klient, chyba że Klient zgodzi się na inny sposób zwrotu. W przypadku płatności za złożone zamówienie w miejscu dostawy kartą płatniczą zwrot środków następuje na rachunek bankowy Klienta, w miejscu dostawy lub w przy odborze osobistym w formie gotówkowej. Każdorazowo dopuszczalny jest osobisty odbiór pieniędzy przez Klienta w Dąbrówce przy ul. Parkowej 3.

7. Klient niebędący Konsumentem ma prawo złożyć reklamację stosownie do obowiązujących w tej mierze przepisów prawa, przy czym odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu rękojmi za wady fizyczne towarów ogranicza się do kwoty, jaką Klient zapłacił Sprzedawcy za nabycie danego towaru.

8. Reklamacje będą rozpatrywane tylko za okazaniem dowodu zakupu: paragonu lub faktury.

Witryna stworzona na platformie